Detail Pracovnej Ponuky

Práca v sklade – Metro (Nemecko)

Pozícia : Skladník
Miesto práce: Nemecko
Mzda:
Ponuka pridaná: 6 dní pred
Dátum nástupu: 2019-12-16
Odvetvie: Doprava,špedícia a logistika

Nástupy: ihneď a priebežne počas roka

Miesto práce:  Unna, Kamen alebo Hamm, Nemecko

Všeobecné informácie: V spolupráci s našim dlhoročným a overeným partnerom poskytujúcim personálne služby v Nemecku momentálne hľadáme pracovníkov pre prácu v skladoch METRO, teda ide o sklady s potravinárskym a rôznym spotrebným tovarom. Firma má v Nemecku 3 sklady.

Podpisuje sa česká pracovná zmluva – práca na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú

Náplň práce: Pracuje sa v prostredí skladu, kde sa prevádzajú hlavne tieto operácie:
EXPEDIENT /  PICKER – príprava tovaru na základe špecifikácie zákazníckej objednávky v požadovanom množstve a jeho preprava na miesto distribúcie, môže byť požadovaná aj kompletizácia viacerých druhov tovaru a packing /balenie tovaru pred expedíciou. Taktiež budete pracovať so štítkovaním, doplňovaním dodacích listov, kontrolou vyskladnenia.  Pracuje sa aj so zariadeniami na prepravu tovaru, komunikačnými a skenovacími zariadeniami, pričom je potrebné hlásiť prípadnú nefunkčnosť, problémy, či poruchy (výmena bateriek…). Pracuje sa s voice systémom pre order picking.
Vodič VZV: – naskladnenie a vyskladnenie tovaru, doplňovanie tovaru dp regálov, práca s vysokozdvižnými/nízkozdvižnými vozíkmi, kompletizácia zakázok, práca so skenerom

Mzdové ohodnotenie:

Mzda je 8,00 € – 12 € na hodinu v čistom

 Pracovná doba / smeny: V sklade sa pracuje na 3 smeny v závislosti od lokality

Ubytovanie: je zabezpečené ZADARMO zamestnávateľom ihneď po príchode do Nemecka

Doprava: zamestnávateľ prispieva na dopravu do práce sumou 50€ / mesiac

Požiadavky na uchádzača:

  • Nemecký jazyk na základnej úrovni
  • Predchádzajúca prax v skladoch je veľkou výhodou
  • Ochota zostať žiť a pracovať v Nemecku dlhodobo
  • Ochota učiť sa a zlepšovať sa v nemeckom jazyku

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk