Detail Pracovnej Ponuky

Viazač železa (Holandsko)

Pozícia : Viazač železa
Miesto práce: Holandsko
Mzda: 525€ / týždeň netto
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2020-07-27
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: Holandsko -(Amsterdam, Eindhoven, Lelystad a iné podľa potreby)

Termín nástupu:  ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 – 45 hodín týždenne

Pracovná náplň :
Pre holandskú partnerskú firmu hľadáme viazačov železa na rôzne stavby v Holandsku s dobrými skúsenosťami. Je potrebné pracovať samostatne na základe plánov, výkresov a inštrukcií zamestnávateľa. So zamestnávateľom komunikujete v nemeckom, anglickom alebo holandskom jazyku preto je potrebná taká znalosť jazyka aby ste sa vedeli dohovoriť – aspoň u jedného zo skupiny 2 pracovníkov.

Ponúkaný plat:
Čistá týždenná mzda je 500 -525 € (za 40 hodín)podľa vašich skúseností a výkonu

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:

  • Pracuje sa na holandskú pracovnú zmluvu
  • Ubytovanie hradené zamestnávateľom
  • Mzda platená načas
  • Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca

  • Vyučený murár, tesár, šalovač
  • Nemecký, anglický, holandský jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni (aspoň u jedného z 2)
  • Prax minimálne 3 roky
  • VP a vlastné auto aspoň u jedného z 3 – 4 pracovníkov
  • Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk  CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk