Detail Pracovnej Ponuky

Šalovač (Nórsko)

Pozícia : Betonár Šalovač
Miesto práce: Nórsko
Mzda: 23 -24€
Ponuka pridaná: 6 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2022-09-26
Odvetvie: Stavebníctvo a reality
Žiadosti boli uzavreté

Pre nášho klienta z Estónska hľadáme skúsených betonárov na prácu do Nórsko. Pracuje sa na estónsku pracovnú zmluvu s tým, že zamestnanec je vyslaný na prácu do Nórska na základe formulára A1, ktorý vybavuje estónska firma v Estónsku.

Náplň práce:

  • Navrhovanie a budovanie foriem
  • Nastavenie foriem
  • Zalievanie betónu (steny, podlahy)
  • Použitie drôteného pletiva na vystuženie betónu
  • Rozotieranie a vyhladzovanie betónu
  • Lisovanie dilatačných škár a hrán
  • Aplikácia hydroizolácie a tmelu na ochranu betónového diela
  • Monitorovanie materiálu, aby sa zabezpečilo, že vytvrdne na trvanlivý povrch
  • Spolupráca s ďalšími odborníkmi na dizajn a konštrukciu
  • Udržiavanie pracovného priestoru a nástrojov v čistote

Požiadavky na zamestnanca:

  • Skúsenosti s betonárskymi prácami minimálne 1 rok
  • Dobré plánovacie a organizačné schopnosti
  • Pozornosť na detail
  • Dobré komunikačné schopnosti v angličtine
  • Dobrá rovnováha a fyzická sila
  • Vodičský preukaz
  • Portfólio predchádzajúcich diel (vrátane obrázkov prác)

Výhody:

  • Ubytovanie
  • Pracovná doba okolo 210 hodín za mesiac (po dohode s klientom môže byť aj viac)
  • Pracovné nástroje zabezpečené
  • Na cesty do práce bude poskytnuté služobné auto
  • Plat 23-24€/hod. brutto

V prípade záujmu o túto pozíciu nám pošlite Vaše CV v anglickom jazyku + obrázky Vašich prác na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421948033511
Email: cv@inboxagency.sk