Detail Pracovnej Ponuky

Čašník/čka v hoteli (Nemecko)

Pozícia : Čašník
Miesto práce: 87538 Balderschwang, Nemecko
Mzda: 2.000 – 2.500 €
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2022-07-25
Odvetvie: Gastronómia a hoteliérstvo

Pre hotel v Nemecku s 80 lôžkami pre hostí aktuálne hľadáme 2 čašníkov alebo čašníčky na neurčitú dobu na obsluhu v hotelovej reštaurácii so 160 miestami na sedenie. Práca je vhodná aj pre páry (čašník  +  čašníčka, kuchár + čašníčka, čašník + chyžná, kuchár + chyžná)

Nástup: 1.5.2022  – prípadne dohodu

Miesto práce: Nemecko –  87538 Balderschwang

Mzda: 2.000 – 2.500 € čistého za mesiac, mzda je platená  mesačne prevodom na bankový účet (nie je potrebný nemecký účet) a to 15ty deň nasledujúceho mesiaca.

Náplň práce: Privítanie a starostlivosť o hostí, Priprava, podávanie nápojov a jedál. Príprava reštaurácie, pultov, pracovného priestoru, riadov, pohárov a príborov. Prestieranie a dekorácia stolov. Očakáva sa profesionálny prístup k práci a komunikácii s hosťami.

Pracuje sa:
– 160 hodín mesačne
– na 3 zmeny: zmena 1 o 11:00, zmena 2 o 12:00 zmena 3 o 14:00 alebo 17:00
– na dobu neurčitú s 4 týždňovou skúšobnou dobou (výpovedná lehota 14 dní)

Ubytovanie a strava:
Strava  – je počas práce bezplatne zabezpečená zamestnávateľom (3 jedlá za zmenu)
Ubytovanie  – je zabezpečené bezplatne zamestnávateľom v jednoposteľových izbách, alebo v dvojposteľových izbách pre páry.  ich priľahlom ubytovacom zariadení vzdialenom len 10 minút chôdze od pracoviska v hoteli (viď foto).

Požiadavky na uchádzača:

  • dobrá úroveň nemeckého jazyka (slovom aj písmom)
  • prax ako čašník/čašníčka minimálne 1 rok
  • pro zákaznícky prístup a komunikácia s klientelou
  • biela košeľa a čierne nohavice, biela blúzka a čierna sukňa

V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s fotografiou emailom na adresu cv@inboxagency.sk  pričom do predmetu mailu napíšte ČAŠNÍK/ČKA v NEMECKU. Prípadne nás kontaktujte na 0948 033 511

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 256 MB.

Kontaktujte Bc. Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Oroszová
Telefón: +421948033511
Email: cv@inboxagency.sk