Detail Pracovnej Ponuky

CNC Operátor do výroby (Nemecko)

Pozícia : CNC Operátor CNC Programátor
Miesto práce: Weibern, Nemecko
Mzda: 17,00 - 21,25€ / hod brutto
Ponuka pridaná: 6 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2024-07-31
Odvetvie: Strojárstvo

Všeobecné informácie: Priamo pre nemeckú firmu vyrábajúcu rôzne druhy ručného náradia a prípravkov hľadáme 3 pracovníkov do ich výrobného závodu v nemeckom meste Weibern. Ide o prácu na CNC strojoch (sústruhy, brúsky a pod.) hlavne s riadiacimi systémami Siemens a Fanuc.

Pracovná náplň :
Pracovnou náplňou je zodpovednosť za obsluhu, nastavovanie a programovanie CNC sústruhov a CNC brúsok, prevzatie samostatnej kontroly výrobných procesov a monitorovanie a dokumentácia kvality výrobkov. Do vašej oblasti zodpovedností bude patriť aj optimalizácia existujúcich programov a výber a optimalizácia nástrojov. Pracovník by mal vedieť so zamestnávateľom komunikovať v nemeckom jazyku a tiež čítať písomné pokyny, prípadne technickú dokumentáciu.

 Miesto práce: Weibern – Nemecko

Termín nástupu: ihneď – po úspešnom absolvovaní výberového procesu

Druh pomeru a dĺžka kontraktu:

  • Pracovný pomer je na dobu neurčitú – s tým, že zamestnávateľ očakáva zamestnancov, ktorí plánujú v Nemecku pracovať dlhodobo.
  • Pracuje sa v pondelok až piatok, výnimočne po dohode so zamestnávateľom soboty.
  • Pracuje sa v 3-zmennej prevádzke následovne:
    Ranná:                06:00 – 14:30
    Popoludňajšia:  14:00 – 22:30
    Nočná:                22:00 – 06:30

Ponúkaná mzda brutto – príplatky:
Základná mzda je 17,00€ / hod
Podľa nemeckého zákonníka práce sú k základnej mzde poskytnuté príplatky:
14:00 – 18:15  – 15% (hodinová mzda je potom 19,55€
18:15 – 22:30
  – 20% (hodinová mzda je potom 20,40€
22:30 – 06:30
  – 25% (hodinová mzda je potom 21,25€

Požiadavky na zamestnanca:

  • Nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni (v krajnom prípade kombinácia dobrej angličtiny a základov NJ)
  • Odborné vzdelanie a min 1 rok praxe ako CNC operátor na strojoch s Fanuc, alebo Siemens
  • zamestnanci musia byť ochotní pracovať v 3 zmenách (viď info vyššie)
  • samostatný, štruktúrovaný a zodpovedný spôsob práce, tímový hráč
  • je potrebné mať automobil a VP (apoň jeden z 2 pracovníkov)

Zamestnávateľ ponúka:

– zaujímavé mzdové ohodnotenie
– 4 x ročne preplatená cesta domov
– asistenciu so zabezpečením ubytovania
– možnosť ďalšieho vzdelávania podľa individuálnych potrieb
– podnikové denné centrum s veľkým vonkajším areálom
– zamestnanecké zľavy na produkty spoločnosti
– podnikové dôchodkové poistenie a skupinové úrazové poistenie
– atraktívny model podielov na zisku
– rôznorodé aktivity a priestor na samostatnú prácu v rýchlo sa rozvíjajúcom medzinárodne pôsobiacom rodinnom podniku

Ubytovanie a stravovanie:
Zamestnávateľ poskytne asistenciu pri vyhľadaní ubytovania v prijateľnej sume, ktoré si následne pracovník hradí sám. Pri zdieľaní ubytovania viacerými pracovníkmi možnosť nižšieho nájomného (bude upresnené neskôr).

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk životopis v nemeckom alebo anglickom jazyku s podrobne rozpísanými pracovnými skúsenossťami na CNC strojoch. Vybraných uchádzačov budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na Teams pohovor priamo so zamestnávateľom v 2 kolách. Po úspešnom absolvovaní výberového konania Vám následne bude ponúknutá pracovná zmluva priamo s nemeckou koncovou firmou.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Robert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Robert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk