Detail Pracovnej Ponuky

CNC Operátor / Programátor (Fínsko)

Pozícia : CNC Operátor
Miesto práce: Fínsko
Mzda: 15,94€ / hod brutto
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Strojárstvo

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klientov – strojárske firmy CNC operátorov a programátorov na rôzne systémy a na rôznych miestach vo Fínsku

Mesto Keuruu – programátor na obrábacie centrum s Mazatrol – 14,88 – 15,94 / hod brutto

Mesto Kaarina – programátor na TOS Kurim FUTQ 150/VR4 machine s Heidenhain TNC640 – 14,88€ / hod

Mesto Vieremä – Hyundai HS630 (Fanuc 18iM), Hartford HSA-323 EA (Fanuc 0 iMB), Johnford VMC (Fanuc 18iM), Leadwell V40 (Heidenhain 410), Mazak HCN-6800 (Mazatrol Matrix2), Mazak VCT-800 (Mazatrol SmoothG) – 14,88€ / hod

Mesto Vieremä – ohraňovací lis – Amada HFP 220-3 and Amada HFP 400-4L – 14,88€ / hod

Mesto Raahe – vertikalné sústruhy TOSHULIN POWERTURN 3OOO p: Siemens Sinumerik 840 D
YOUJI VTL.2OOO ATC+C: FANUC 18iT – 14,35 – 15,94€ / hod

Mesto Raahe – 5 osé vyvrtávacie stroje Scharmann WFT 160, Heidenhain TNC 415 controlles TOS Varnsdorf WHN 13 CNC – 14,35 – 15,94€ / hod

Mesto Raahe – CNC horizontálne obrábacie centrá – machine: OKK HM 1000 : Fanuc 35i-85
machine: TOYODA FH 80 S: Fanuc 16i, machine: JOHNFORD VMC-1600HD: Fanuc 0i-MD – 14,35 – 15,94€ / hod

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer pre fínsku agentúru min 6 mesiacov – potom možný prestup priamo pod firmu.

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom od 120 € – 200 € na mesiac na osobu v 2 izbových bytoch, kde každý zamestnanec má vlastnú izbu.

 Ponúkaný plat brutto:
14,35 € – 15,94 €/hod.

 Požiadavky na zamestnanca
– Prax aspoň 2 – 3 roky
– Schopnosť pracovať samostatne
– Čítanie a práca podľa technických výkresov je vyžadovaná
– Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Ubytovanie :  Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, býva sa zvyčajne v byte blízko pracoviska. Nájomné je cca 200€/mesiac.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Robert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Robert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk