Detail Pracovnej Ponuky

Elektrikár (Dánsko)

Pozícia : Elektrikár
Miesto práce: Dánsko
Mzda: 15€ / hod. netto
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: Fredrikssund (44 km od Kodane)

Termín nástupu:  ihneď a priebežne počas roka 2019

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: praca na TPP na dansku pracovnu zmluvu – na dobu neurcitu – 1 rok a viac

Pracovná náplň :

Pre nášho klienta v Dánsku aktuálne hľadáme skúsených elektrikárov na novostavby a rekonštrukcie. Od kandidátov sa vyžaduje samostatnosť a schopnosť pracovať na základe technickej dokumentácie a inštrukcií priameho nadriadeného.

Ponúkaný plat brutto:

nastup 15€ na hodinu v cistom (v pripade, ze sa pracuje plan 9 hodin denne 6 dni v tyzdni – cista mzda cca 3600€ mesacne)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:

– dlhodobá príležitosť

– práca na dánsku pracovnú zmluvu – priamo pre firmu

– asistencia pri registrácii v Dánsku

– ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Dánska – Zadarmo

Požiadavky na zamestnanca

  • Vyučený elektrikár
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Prax minimálne 5 rokov
  • Schopnosť pracovať v tíme ale aj samostatne, podľa výkresov a inštrukcií
  • Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV v anglickom jazyku emailom na adresu cv@inboxagency.sk . Spolu s CV nám prosím pošlite výučný list, prípadne aj referencie z predchádzajúcich zamestnaní, alebo fotografie z Vašej práce. Kontaktovať nás môžete aj na tel. čísle +421 948 033 511

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk