Detail Pracovnej Ponuky

Elektrikár do automobilového priemyslu (Holandsko)

Pozícia : Elektrikár
Miesto práce: Haps, Holandsko
Mzda: 550€/ týž.
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2020-01-20
Odvetvie: Automotive

Všeobecné informácie:

Pre nášho holandského klienta (personálnu agentúru) hľadáme elektrikára do automobilového priemyslu.

Termín nástupu: 06.01.2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni (40 hodín)

Náplň práce:
Diagnostika, oprava, servis a inštalácia elektrických rozvodov 24 V na prípojných vozidlách / prívesoch pre dobytok vrátane odpojenia elektrickej hydrauliky a / alebo pneumatické spínače, poplachové, ventilačné a osvetľovacie systémy a iné zariadenia.

Ponúkaný plat netto: 550€ /týž netto (za 40 hodín) + ubytovanie hradené zamestnávateľom

Požiadavky na zamestnanca

  • Príslušné elektrotechnické vzdelanie (vyučený elektrikár alebo elektrotechnik)
  • Minimálne 5 rokov dokázateľnej praxe
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vyžaduje sa pracovné skúsenosti s 24 V a 400 V,
  • ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v anglickom alebo nemeckom jazyku emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “ELEKTRIKÁR V HOLANDSKU.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk