Detail Pracovnej Ponuky

Elektrikár (Holandsko)

Pozícia : Elektrikár
Miesto práce: Holandsko
Mzda: 575 €/týždeň
Ponuka pridaná: 2 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-12-09
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: Holandsko, podľa potreby klienta

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
Pre našu partnerskú holandskú agentúru (zamestnávajúcu odborníkov v stavebníctve a priemysle) hľadáme elektrikárov na rôzne projekty na inštalácie na stavbách rodinných domov. pokládka káblov a konektorov, Inštalácia zariadení, rozvodných skríň, Inštalácia rozvodov, hĺbenie rýh pre káble v stenách, vŕtanie otvorov v stenách, inštalácia vypínačov, zásuviek, inštalácia osvetlenia, zvončekov a dverových systémov, rezanie káblov na určitý rozmer a spájanie dohromady ak je potrebné.

Práca podľa výkresov, uistenie sa, že pred spustením do prevádzky je všetko zapojené a otestované, diagnostika chýb, opravy a údržba.

Ponúkaný plat netto:  575 € / týždeň v čistom – pri 40 odpracovaných hodinách týždenne

 Zamestnávateľ ponúka:

  • stabilná práca na holandskú zmluvu
  • ubytovanie zabezpečené a hradené firmou

Požiadavky na zamestnanca

– prax ako elektrikár minimálne 4 roky
– komunikatívna úroveň AJ

– VP, auto a základné ručné náradie

– ohýbačky a zváračky na rúrky

– slušné pracovné oblečenie – a kvalitnú obuv

Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu cv@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí spĺňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk