Detail Pracovnej Ponuky

Elektrikár nízkeho napätia (Holandsko)

Pozícia : Elektrikár
Miesto práce: Arnhem, Holandsko
Mzda: 575€/ týž.
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2020-01-20
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Všeobecné informácie:

Pre nášho holandského klienta (personálnu agentúru) hľadáme elektrikára na nízke napätie.

Termín nástupu: 06.01.2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni (40 hodín)

Náplň práce:

Inštalácia domácich elektrických sietí nízkeho napätia NEN1010. Je potrebné pracovať nezávisle a podľa technických výkresov

Ponúkaný plat netto: 575€ /týž netto (za 40 hodín) + ubytovanie hradené zamestnávateľom

 Požiadavky na zamestnanca:

  • Príslušné elektrotechnické vzdelanie (vyučený elektrikár alebo elektrotechnik)
  • Minimálne 4 roky dokázateľnej praxe
  • Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
  • Vlastné auto a náradie
  • ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite CV v anglickom alebo nemeckom jazyku emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “ELEKTRIKÁR V HOLANDSKU.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk