Detail Pracovnej Ponuky

Fínsko – CNC lisy/ohraňovacie stroje – programátor/operátor

Pozícia : CNC Operátor CNC Programátor
Miesto práce: Fínsko - Vierema
Mzda: 14,88 - 17,07€/hod,
Ponuka pridaná: 5 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2021-04-19
Odvetvie: Strojárstvo

Miesto práce: Vieremä, Fínsko

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta –strojársku firmu operátora na CNC ohýbačky / ohraňovacie lisy. Náplňou práce je obsluha a programovanie CNC stroja – výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Taktiež nevyhnutné je vedieť aj programovať. Vyrábajú sa veľké kusy.

Strojové vybavenie:
Amada HFP 220-32007 and Amada HFP 400-4L2007

Je potrebné aby ste mali  komunikatívnu úroveň anglického jazyka – úroveň B1.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne do konca Februára 2021 pre fínsku agentúru –potom možnosť predĺženia alebo  možný prestup pod firmu.
Pracuje sa 5 dní v týždni  – po 10 hodín

Možnosť pracovať aj v sobotu 8 hodín

Ponúkaný plat brutto:
Ranná: 14,88 € na hodinu  – nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours)
Poobedňajšia: 16,07€ na hodinu

Nočná: 17,07€ na hodinu

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax na CNC vyvrtávacích strojoch – popis strojového vybavenia nižšie
  • Schopnosť programovať a obsluhovať stroje Amada
  • Čítanie a práca podľa technických výkresov
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Ubytovanie a stravovanie:  Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, býva sa v byte cca 1 km od pracoviska. Nájomné je cca 200€/mesiac.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: 0908 634 471
Email: info@inboxagency.sk