Detail Pracovnej Ponuky

Geodet (Európa)

Pozícia : Geodet
Miesto práce: Európa
Mzda: negotiable
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2019-09-09
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Našim klientom je multi-špacializovaná stavebná skupina s viac ako 2000 zamestnancami.

Model rastu je postavený na 3 pilieroch:
• Diverzifikácia
• Inovácie
• Export

Neinovujeme len v jednom smere, ale skôr v celkovom podnikaní v niekoľkých odboroch: voda, energia, mobilita, obnova, strojárstvo, špeciálne a ďalšie špecializované techniky. Náš klient je populárnym partnerom pre najkomplexnejšie projekty a práce na infraštruktúre.
Vďaka výnimočnému technologickému know-how a pôsobivej flotile strojov náš klient v súčasnosti stavia potrubia v niekoľkých európskych krajinách, ako napríklad; Nemecko, Česká republika, Taliansko, Poľsko, Francúzsko, Belgicko, Holandsko, … Radi by sme posilnili ich tímy Geodetom (topografom); s dobrými skúsenosťami a vysokou afinitou k plynovodom, ktorý je otvorený pôsobeniu na medzinárodných projektoch.

Pracovná náplň:
Pre divíziu Káble a potrubia plánujeme posilniť  tímy o Geodetov / Topografov, ktorí sú ochotní spolupracovať na národných alebo medzinárodných pracoviskách (rôzne európske krajiny ako Nemecko, Poľsko, Francúzsko, Holandsko ale aj Afrika.
• Ste zodpovední za vykonávanie topografických meraní na pridelenom mieste.
• Ste zodpovední za predbežnú fázu, ale aj za dohľad počas realizácie projektu.
• Vediete, sledujete a kontrolujete implementáciu geometrických aktivít na základe plánov.
• Po konzultácii s projektovým tímom vypracujete potrebné opatrenia a aplikujete ich.
• Technické problémy pravidelne riešite, kde používate geodetické techniky.
• Zabezpečujete presné spracovanie údajov a podávanie správ projektovému manažérovi, aby bol dokonale informovaný o činnostiach v tejto oblasti.

Požiadavky na uchádzača:
• Máte bakalársky alebo inžiniersky či magisterský titul v geodézii.
• Predchádzajúca dobrá  skúsenosť je prínosom, ale nie podmienkou
• Ste presní, odolní voči stresu, tvoriví a zameraný na dosiahnutie výsledkov.
• Hľadáte zamestnanie na projektoch  v Európe alebo Afrike a radi pracujete v tíme a zároveň aj samostatne.
• Ste schopní analyzovať a uplatňovať technické pokyny.
• Ste flexibilný.
• Máte dobrú znalosť anglického, nemeckého alebo iného jazyka.

Čo ponúkme:
• Výzvu v rýchlo rastúcej spoločnosti s príležitosťami v zahraničí.
• Príležitosť pracovať na veľkých a zložitých projektoch
• Balík platov, ktorý odmeňuje váš výkon a skúsenosti.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Robert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Robert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk