Detail Pracovnej Ponuky

IT Administrator -Lozorno (Slovensko)

Pozícia : IT Administrátor
Miesto práce: Lozorno, Slovensko
Mzda: 1 300€
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2020-01-20
Odvetvie: Automotive

Miesto práce: Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :
Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme zamestnanca na pozíciu IT Administrátor. Na tejto pozícii budete vykonávať pracovnú náplň uvedenú nižšie v spolupráci s Vašim priamym nadriadeným IT Managerom

Hlavmým účelom tejto pozície je:
Poskytovať technickú podporu interným používateľom organizácie v oblasti počítačových aplikácií a hardvéru (napr. Počítače, servery atď.). Odpovedať na otázky týkajúce sa systémových postupov, online transakcií, stavu systému a postupov prestojov. Udržiavať protokol sledovania problémov, ktorý zabezpečuje včasné riešenie problémov.

Zodpovedať za navrhovanie a ladenie programov a modifikácie používateľov. Analyzovať a vyhodnotiť súčasné alebo navrhované systémy a súvisiace zariadenia. Zostavovať a zapisovať dokumentáciu o vývoji programu a následných revíziách a obnovuje kroky podniknuté používateľom na lokalizáciu problémov a prepisuje programy na opravu chýb.

Hlavné zodpovednosti / Pracovná náplň:
– Odstraňovanie problémov a opravy počítačových systémov a periférnych zariadení umiestnených v celej organizácii.
– Poskytovanie riešenia problémov a údržby dátových serverov, zariadení používateľov a komunikačných spojení. Zameriavanie sa na hardvérové ​​aj softvérové ​​aspekty sieťových operácií LAN.
– zodpovednosť za vykonávanie pravidelných záloh systémov
– základné znalosti služieb Active Directory a Microsoft Windows Server 2003/2008/2012 a Linux
– základné znalosti virtualizácie Vmware
– základné znalosti relačných databáz
– základné znalosti sieťovej infraštruktúry (výhodou je certifikácia CCNA)
– podieľa sa na vývoji nového softvéru a rozhrania s už existujúcimi systémami
– pripravuje výstupné súbory a zisťovania
– vykonáva správu, údržbu a servis počítačov a telekomunikačného hardvéru
– spolupracuje s dodávateľmi vybavenia a služieb IT počas procesu obstarávania a následne ich udržuje
– vykonáva ďalšie povinnosti podľa pokynov nadriadených v rozsahu práce vymedzenom v pracovnej zmluve

Ponúkaný plat brutto:
od 1.300 EUR
– bude upresnené na osobnom pohovore s ohľadom na vašu kvalifikáciu a skúsenosti
– 10% prémie + prislúchajúce zákonné príplatky (smeny, nočné)…

Iné výhody:
– práca priamo do kmeňového stavu,
– zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
– zabezpečené ubytovanie
– 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
– príplatky za poobedné smeny nad rámec zákona,
– práca v sviatok 150% prípatok,
– príspevok do tretieho piliera

Požiadavky na uchádzača:
– minimálne Stredná škola s maturitou
– Skúsenosti na podobnej pozícii
– komunikatívny, spoľahlivý, ochotný sa učiť nové veci, autonómny, rozhodný, odolný voči stresu
– organizačné zručnosti
–  anglický jazyk – aktívna znalosť
–  vodičský preukaz skupiny B

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu info@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: 0908 634 471
Email: info@inboxagency.sk