Detail Pracovnej Ponuky

Kuchár/ka – hotely v Laponsku (Fínsko)

Pozícia : Kuchár
Miesto práce: Fínsko
Mzda: 1883 - 2076€
Ponuka pridaná: 7 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2022-01-31
Odvetvie: Gastronómia a hoteliérstvo
Žiadosti boli uzavreté

Všeobecné informácie: Pre renomovanú fínsku sieť 22 hotelov a hotelových reštaurácií v mestách a lyžiarských strediskách aktuálne hľadáme skúsených kuchárov, na samostatnú prácu v reštauráciach v Laponsku:.

Náplňou práce kuchára je hlavne:

  • Odhadnúť a komunikovať denné výrobné potreby
  • Preukázať správne a bezpečné používanie všetkého kuchynského vybavenia
  • využívať znalosti o všetkých štandardných postupoch a zásadách týkajúcich sa prípravy, príjmu, skladovania a sanitácie potravín
  • Práca na všetky zmeny, napr. raňajky, obedy, večere, à la carte, bufet atď. (závisí od reštaurácie/hotela)
  • Byť schopný jasne definovať štandardy produktivity s požiadavkami na kvalitu a metódami potrebnými na ich získanie

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu
Ide o prácu na zimnú sezónu s nástupom v mesiaci November 2021 a trvaním minimálne 5 mesiacov – cca do polovice Apríla 2022. Garanrovaný minimálny pracovný čas je 8 hodín denne / 40 hodín týždenne.

Miesto práce: Fínsko – viacero miest a lyžiarských stredísk v Laponsku

Termín nástupu: 15.11.2021

Ponúkaná mzda:
Prax 0 – 2 roky – 1883€ (11,84)
Prax 2 – 5 rokov – 1938€ (12,19)
Prax 5 – 10 rokov – 1999€ (12,57)
Prax nad 10 rokov – 2076€ (13,06)
Mzda je hradená každé 2 týždne alebo mesačne v závislosti od hotela

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax ako kuchár minimálne 2 rokoy v à la carte alebo bufetových reštauráciách
  • Schopnosť pracovať v rušnom prostredí kuchyne
  • Dobrá fyzická a psychická kondícia
  • Je potreba počas práce používať rúška
  • Potreba prejsť testom hygieny (v angličtine – certifikát 60€)
  • Minimálne plynulá komunikatívna úroveň anglického jazyka B2 – C1

Ubytovanie a stravovanie:  Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca vo vzdialenosti 0 – 5 km od miesta práce. Nákom je mesačne od 200 – 350€ / mesiac (priemerne cca 280€)

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku s fotografiou na adresu info@inboxagency.sk a do predmetu mailu napíšte KUCHÁR – LAPONSKO –  FÍNSKO. Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať. V prípade otázok nás môžete kontaktovať aj telefonicky na +421 908 63 44 71.

Kontaktujte Ing. Robert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Robert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk