Detail Pracovnej Ponuky

Kuriér (Nemecko)

Pozícia : Vodič
Miesto práce: Nemecko - Kolín
Mzda: 10 €/hod.
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Doprava,špedícia a logistika

V spolupráci s nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme 10 pracovníkov na doručovanie balíkov.

Miesto práce: Nemecko – Kolin

Ponúkaný plat:
10 € na hodinu brutto,

nadčasy – príplatok 25% od 41. hodiny v týždni,

príplatok za nočnú smenu –  25%,

príplatok za nedeľu – 50%

príplatok sviatky – 100%

Termín nástupu: 21.10.2019

Druh a dĺžka pracovného pomeru: plný úväzok, práca je na 9 týždňov – od októbra do decembra

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :

– triedenie a scenovanie balíkov v triediacom stredisku

– často sa robí manuálne, najmä ak štítky nie sú strojovo čitateľné alebo ak balíky nie sú dostatočne zabalené

– Dodanie zásielky do max. 31,5 kg pre súkromných zákazníkov a zásielkové obchody

– Distribúcia podľa adresy príjemcu

– Dôkladná dokumentácia procesu dodávky a zberu

– Správne zaobchádzanie s tovarom v súlade s normami kvality

– Monitorovanie výrobných procesov a zabezpečenie ochrany proti krádeži

Iné výhody:
– nemecká pracovná zmluva
– ubytovanie hradené zamestnávateľom

– preplatené cestovné náklady do výšky 100 €

– dobrá, dynamická pracovná atmosféra

Požiadavky na zamestnanca
– Vodičský preukaz kategórie B alebo BE

– vodič so skúsenostami s jazdou s prívesom

– pripravenosť, flexibilita a odolnosť

– Ochota pracovať nadčasy, v noci a cez víkendy

– Spoľahlivý pracovný štýl

– znalosti nemeckého alebo anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní :

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku na cv@inboxagency.sk . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi. Kontaktovať nás môžete aj na tel. čísle 0948 033 511.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk