Detail Pracovnej Ponuky

Maliar, lakýrnik (Nemecko)

Pozícia : Maliar
Miesto práce: Reutlingen, Nemecko
Mzda: 13€/hod.
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2020-04-13
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Termín nástupu:  ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, je možné robiť aj nadčasy a víkendy

Pracovná náplň :
Pre nemeckú partnerskú personálnu agentúru hľadáme maliarov, lakýrnikov s dobrými skúsenosťami. Pracuje sa na rôznych typoch stavieb. Náplňou práce je maľovanie, lakovanie, tapetovanie, nanesenie hrubej a tenkej omietky, fasády.

Ponúkaný plat brutto:
13€/hod. + ubytovanie hradí zamestnávateľ

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
– Pracuje sa na nemeckú zmluvu
– Overený zamestnávateľ
– Ubytovanie zadarmo
– Možnosť dlhodobej a stabilnej práce počas celého roka

Požiadavky na zamestnanca
– Základná znalosť nemeckého jazyka
– Prax ako maliar minimálne 3 roky
– Znalosť a prax s tapetovaním
– VP a vlastné auto je výhodou
– Flexibilita
– Tímová práca
– Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

 Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk  CV v nemeckom jazyku s fotografiou, prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0948 033 511

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk