Detail Pracovnej Ponuky

Montáž karavánov (Nemecko)

Pozícia : Montér
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 15,88€/ hod. + 15€ diety
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Výroba

Miesto práce: 88316 Isny, Región Allgäu

Termín nástupu:  ihneď a postupne počas roka 2019 – 2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne

Pracovná náplň :
Pre nemeckého klienta hľadáme manuálne zdatných pracovníkov na prácu vo výrobe a kompletizácii karavanov. Pracovnou náplňou je: montáž a inštalácia karavanov, poskladanie nábytku, kuchýň a ich inštalácia do interiéru karavanu, montáž bočných stien, inštalácia a pokládka káblov elektrického vedenia, sanity a potrubí a tiež iných prvkov interiéru.

Ponúkaný plat brutto:

prvých 6 týždňov: 12,19€/ hod. + 10 € diéty za odpracovaný deň

6 týždňov – 3 mesiace: 13,04 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň

3 mesiace – 5 mesiacov: 13,41 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň

5 mesiacov – 7 mesiacov: 14,02 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň

7 mesiacov – 9 mesiacov: 14,87 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň

9 mesiacov a viac : 15,88 €/ hod. + 15 € diéty za odpracovaný deň

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:

  • Pracuje sa na nemeckú zmluvu
  • Zabezpečenie ubytovania, platí sa 400 – 450 € na mesiac v dvojposteľovej izbe (vrátane Wi-Fi)
  • Ubytovanie je 5 až 50km od práce s možnosťou dopravy od zamestnávateľa
  • Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

  • Manuálna zručnosť(ideálne vyučený stolár, tesár, inštalatér, montážnik, elektrikár)
  • Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
  • Chuť pracovať v rušnom prostredí
  • Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

 Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na cv@inboxagency.sk  CV v nemeckom jazyku s fotografiou.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk