Detail Pracovnej Ponuky

Montér kuchynských liniek (Nemecko)

Pozícia : Montér
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 10-11€
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Výroba

V spolupráci s nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme väčšie množstvo montérov na montáž kuchynských liniek a nábytku.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
– doručenie a inštalácia rôznych druhov kuchýň u klientov
– preprava kuchýň na firemnom aute
– inštalácia pracovnej dosky na kuchynskú linku
– rôzne práce na prispôsobenie kuchyne na mieste (rezanie, brúsenie, úprava)
– pripojenie elektriny a vody v kuchyni

Miesto práce:  Kaltenkirchen, Posthausen, Neumünster, Nordhorn, Braunschweig , Wolfsburg, Hiirschaid

Termín nástupu: ihneď

Ponúkaný plat:
 10 – 11  € na hodinu brutto + hradené ubytovanie

Príplatky:
25% za nadčas nad 48h / týždeň, príplatok za nočné 25%, príplatok za nedele a sviatky 50% (od 1500€ netto s možnosťou oveľa vyššieho zárobku v závislosti na výkone, skúseností a jazyka)

Iné výhody:
– dlhodobá nemecká pracovná zmluva (po 6 mesačnej skúš. dobe na dobu neurčitú – permanent)
– nemecké sociálne poistenie – vysoký štandard
– ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Nemecka  – a prvé 3 mesiace platené zamestnávateľom
– bezplatné pracovné odevy + práca s nadpriemerným kvalitným náradím
– možnosť jazykových kurzov
– flexibilná pracovná doba

 Požiadavky na zamestnanca
– Niekoľko rokov skúseností ako montér kuchýň a nábytku
– schopnosť pracovať s náradím na opracovanie dreva
– zodpovednosť, flexibilita a ochota pracovať v tíme, ale aj samostatne
– Fyzická zdatnosť na manuálnu prácu
– priateľské vystupovanie a výzor
– VP skupiny B (vlastné auto výhodou)
– nemecky jazyk na komunikatívnej úrovni (A2 – B1)
– ochota učiť sa nemecký jazyk

Informácie o výberovom konaní :
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na cv@inboxagency.sk . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi a následne budete oboznámený/á s termín telefonického/skype pohovoru. Napíšte nám aj dátum, kedy najskôr môžete vycestovať +  dobu, ktorú plánujete pôsobiť v zahraničí a váš aktuálny telefonický kontakt a preferovaný čas kedy Vás môžeme my, alebo priamo zahraničný zamestnávateľ kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk