Detail Pracovnej Ponuky

Nástrojár v automotive – Lozorno (Slovensko)

Pozícia : Nástrojár
Miesto práce: Lozorno, Slovensko
Mzda: od 900€
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2020-01-20
Odvetvie: Automotive

Miesto práce: Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :
Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme viacerých zamestnancov na pozíciu Nástrojár na vstrekolisoch vo výrobe.

Pracovná náplň:
– Údržba, montáž a demontáž vstrekovacích foriem na spracovanie termoplastov
– Zodpovednosť za správne prevedenie opráv a servisu foriem
– Správna identifikácia porúch na formách
– Leštenie, brúsenie, dopasovávanie do tvaru formy
– Čistenie a konzervácia foriem
– Pravidelné chemické čistenie foriem
– Práca s hydraulickým lisom na hadice
– Zodpovednosť za sledovanie skladu náhradných dielov, spotrebného materiálu ich objednávanie a odpisovanie
– Sledovanie plánu údržby foriem
– Zapisovanie vykonaných preventivných a prediktívnych opráv
– Zapisovanie cyklov na pravidelnej báze
– Denné zapisovanie check listov (vykonané práce)
– Zapisovanie do sprievodiek foriem, denné sledovanie požiadaviek na opravy
– Schopnosť čítať výkresovú dokumentáciu a identifikovať náhradné diely
– Technická podpora pri navrhovaní konštrukčných zmien
– Oprava a údržba horúcich kanálov
– Práca so sústruhom, frézou a brúskou na plocho, zváranie
– Vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve

Ponúkaný plat brutto:
od 900 EUR
– bude upresnené na osobnom pohovore s ohľadom na vašu kvalifikáciu a skúsenosti
– 10% prémie + prislúchajúce zákonné príplatky (smeny, nočné)…

Iné výhody:
– práca priamo do kmeňového stavu,
– zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
– zabezpečené ubytovanie
– 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
– príplatky za poobedné smeny nad rámec zákona,
– práca v sviatok 150% prípatok,
– príspevok do tretieho piliera

Požiadavky na uchádzača:
– predchádzajúca prax na obdobnej pozícii– ochota pracovať na smeny
– základy práce s PC
– základy AJ (schopnosť čítať informácie na štítkoch…)
– hľadáme zodpovedných a skúsených ľudí, ktorí plánujú zostať pracovať dlhodobo
– prax v segmente automotiv vítana
– komunikatívnosť
– samostatnosť
– rozhodnosť
– ochota neustáleho zlepšovania sa
– VP skupiny B

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu cv@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Veronika Oroszová +421 948 033 511

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagancy.sk