Detail Pracovnej Ponuky

Operátor strojov vo výrobe bateriek (Nemecko)

Pozícia : Operátor výroby
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 2450 - 2500€ mes / netto
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-12-09
Odvetvie: Výroba

V spolupráci s našou partnerskou nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme väčšie množstvo operátorov strojov pre svetového lídra vo výrobe batérií v Nördlingene.

 Miesto práce: Nördlingen, Nemecko
Termín nástupu: ihneď
Ponúkaný plat:
 12,59  € na hodinu brutto + príplatky 100€ na týždeň, 20€ za pracovný deň (orientačne: čistá mzda vrátane príplatkov mesačne je cca 2450 – 2500€, čo po odrátaní ubytovanie je v čistom cca 200 – 2100€)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
 -obsluha, ovládanie, vybavenie a plnenie výrobných strojov
– kontrola a monitorovanie výrobného procesu
– diagnostika a odstraňovanie prípadných porúch
– kontrola kvality vyrábaných častí

 Iné výhody:
– dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
– pracovná zmluva s nemeckým zamestnávateľom
– zabezpečené ubytovanie (samostatná izba s kúpeľňou a zdieľanou kuchyňou)

 Požiadavky na zamestnanca
– dobré mechanické znalosti
– dobré počítačové zručnosti
– pripravenosť a ochota pracovať na 4 smeny, prípadne až na 7 dní v týždni ak je potrebné
– dobrá komunikatívna znalosť nemčiny B1/B2

Informácie o výberovom konaní :

V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na office@inboxagency.sk . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi a následne budete oboznámený/á s termín telefonického/skype pohovoru.

Napíšte nám aj dátum, kedy najskôr môžete vycestovať +  dobu, ktorú plánujete pôsobiť v zahraničí a váš aktuálny telefonický kontakt a preferovaný čas kedy Vás môžeme my, alebo priamo zahraničný zamestnávateľ kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Monika Bujňáková ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Telefón: +421 948 355 540
Email: office@inboxagency.sk