Detail Pracovnej Ponuky

Operátor výroby – montáž automobilov (Fínsko)

Pozícia : Operátor výroby
Miesto práce: Uusikaupunki
Mzda: od 13 - 16€
Ponuka pridaná: 7 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2022-02-28
Odvetvie: Automotive
Žiadosti boli uzavreté

Všeobecné informácie :
Pre fínsku automobilku – popredného výrobcu automobilov renomovanej značky hľadáme operátorov do výroby.
– Pracovná zmluva sa uzatvára priamo s fínskou výrobnou spoločnosťou
– Práca je vhodná pre mužov, ženy a páry
– Pracuje sa na 3 zmeny

Miesto práce: Fínsko – Uusikaupunki

Termín nástupu: ihneď po skončení výberového procesu

Pracovná náplň :
Ide o prácu v stoji pri výrobných a montážnych linkách, na rôznych pozíciách. Opakujúce sa operácie a práca v takte. Pracuje sa na 3 zmeny.

Iné dôležité informácie:

  • Je potrebné prispôsobiť sa fínskym pracovným zvyklostiam (napr. nadriadená môže byť žena a pod)
  • Je potrebné prejsť lekárskou prehliadkou
  • Prvý pracovný deň sa prechádza drogovým testom

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax vo výrobe automobilov – minimálne 1 rok
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Manuálna zručnosť
  • Presnosť pri práci a zameranie na vysokú kvalitu
  • Ochota pracovať na 3 zmeny
  • Výška minimálne 150 cm (linky sú takto stavané)
  • Komunikatívna úroveň anglického jazyka na úrovni B1

Ponúkaná mzda:

NÁSTUPNÝ PLAT  JE URČENÝ PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI
V spoločnosti vyplácajú každému Bonus, ktorý je určený vašou pracovnou históriou. Keď budete rozvíjať svoje schopnosti, zvýšime váš bonus!

Noví zamestnanci sú zaradení do skupiny 1, 2 alebo 3, ktorá určuje vývoj ich počiatočných miezd a platových tried počas prvých šiestich mesiacov.

SKUPINA 1: Žiadne pracovné skúsenosti  – od 13,51€
SKUPINA 2: Viac ako rok pracovných skúseností – od 14,14€
SKUPINA 3: Viac ako päť rokov zodpovedajúcich odborných pracovných skúseností – od 15,01€

Celková odmena zamestnanca zahŕňa aj odmeny za prácu na smeny, napríklad za večerné a nočné zmeny, odmeny za priemerovanie pracovného času, príplatok za výkon, ďalšie potenciálne odmeny podľa kolektívnej zmluvy, ako napríklad náhrada za prácu nadčas, náhrada za prácu počas pracovných dní, štátnych sviatkov, pohotovosť pracovné odmeny, náhrady súvisiace s ročnými dovolenkami a tiež komplexné a rozsiahle zamestnanecké výhody.

Ubytovanie:  Je možnosť zabezpečiť si jednoduché ubytovanie v bezprostrednej blízkosti od výrobného závodu v cene 429€ na mesiac.  Toto ubytovanie má ideálnu polohu na vynikajúcom mieste. Iba 5-minútová cesta do práce. Pri bývaní tu šetríte  cestovné náklady a môžete tiež ušetriť niekoľko hodín navyše cestovania. Video z ubytovania:

Prvé 4 týždne zamestnávateľ bude platiť ubytovanie za Vás a v naslednom období Vám bude ubytovanie strhávať. Po 4 týždňoch si už platíte sami priamo ubytovni.

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu cv@inboxagency.sk .

V životopise by mali byť detailne uvedené vaše predchádzajúce pracovné skúsenosti zo zamestnaní, kde ste pracovali vo výrobe automobilov, alebo podobnej výrobe v oblasti automotive.

Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať .

V prípade otázok volajte na 0948 033 511.

Kontaktujte Bc. Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Bc. Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk