Detail Pracovnej Ponuky

Personálny konzultant (Bratislava)

Pozícia : Personálny konzultant
Miesto práce: Bratislava
Mzda: 1000€ netto + bonusy
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2020-07-27
Odvetvie: Ľudské zdroje a personalistika

Pre nášho klienta nemeckú personálnu spoločnosť s pobočkou v Bratislave aktuálne hľadáme šikovného personálneho konzultanta pre prácu v Bratislave s výhľadom premiestnenia do centrály v Nemecku.

Náplňou práce na danej pozícii bude:
– inzercia aktuálnych pracovných ponúk spoločnosti
– vyhľadávanie nových zamestnancov
– komunikácia s agentúrnymi zamestnancami
– práca s internou databázou životopisov
– oslovovanie uchádzačov
– inzerovanie pracovných ponúk a udržiavanie aktuálnych informácii na FB stránke

Ponúkaná mzda:
nástup: 1000€ mesačne v čistom + prémie podľa výkonu (bude upresnené pri pohovore)

Požiadavky:

– dobrá úroveň nemeckého jazyka (slovom aj písmom)
– predchádzajúca prax v personalistike
– ochota časom pracovať v Nemecku v materskej firme
– spoľahlivosť a flexibilita
– komunikatívnosť
– schopnosť pracovať v tíme

V prípade záujmu posielajte CV v nemeckom jazyku na email office@inboxagency.sk alebo volajte na 0948 355 540

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Monika Bujňáková ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Telefón: +421 948 355 540
Email: office@inboxagency.sk