Detail Pracovnej Ponuky

Plánovač – Lozorno (Slovensko)

Pozícia : Planovač
Miesto práce: Lozorno, Slovensko
Mzda: 950€
Ponuka pridaná: 7 dní pred
Dátum nástupu: 2020-01-27
Odvetvie: Automotive

Miesto práce:  Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :

Pre nášho klienta, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou plastových komponentov pre automobily v Lozorne aktuálne hľadáme pracovníkov na pozíciu Plánovač. Hlavnou úlohou na tejto pozícii zabezpečenie dodávok smerom k finálnemu zákazníkovi na základe odvolávok v čase a kvalite a tiež –  plánovanie výroby semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových

výrobkov od zákazníka a aktuálneho stavu zásob na sklade

Náplň práce a zodpovednosti:
–  plánuje výrobu semifinálnych a finálnych výrobkov na základe spracovania objednávok hotových výrobkov od zákazníka, výrobných kapacít a aktuálneho stavu zásob na sklade
–  komunikácia so zákazníkom na dennej báze
–  plánovanie expedície
–  kontrola dodržiavania výrobného plánu
–  plánuje dopravu hotových výrobkov k zákazníkovi
–   je zodpovedný za výšku a správnosť zásob v závode
–  je zodpovedný za starostlivosť a údržbu kmeňových dát
–  zodpovednosť za vystavovanie logistických reklamácii v systéme SQTS
–  komunikácia so zákazníkom ohľadne stavu nasadenia technickej zmeny a ich koordinácia
–  pravidelné reportovanie priamemu nadriadenému
–  zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
–  analýza a optimalizácia procesov zameraných na zabezpečenie včasných dodávok k zákazníkovi
–  pracuje so zákazníckymi portálmi
– podľa potreby vykonáva i ďalšie činnosti podľa pokynov nadriadeného v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve
– kooperuje a podieľa sa na zabezpečení dosiahnutia hospodárskych výsledkov firmy

 Ponúkaný plat:
od 950 € – dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Požiadavky na uchádzača:
Vzdelanie: Stredoškolské/ Vysokoškolské
Skúsenosti: Min. 2 roky na podobnej pozícii, skúsenosti s MRP systémom
Osobnostné požiadavky:  komunikatívnosť, samostatnosť, tímová práca, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, ochota neustále sa zlepšovať, odolnosť voči stresu
Jazyky:  Nemecký jazyk alebo Anglický jazyk aktívne
Ďalšie znalosti:  MS Office (Word, Excel, Outlook)
Iné: Vodičský preukaz  B

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: 0908 634 471
Email: info@inboxagency.sk