Detail Pracovnej Ponuky

Pokrývač striech (Holandsko)

Pozícia : Pokrývač striech
Miesto práce: Holandsko
Mzda: 525€ / týždeň netto
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2020-07-27
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: Holandsko – podľa potreby klienta

Termín nástupu:  ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok, pracuje sa cca 40 hodín týždenne + nadčasy

Pracovná náplň :

Pre nášho klienta v Holandsku aktuálne hľadáme partie pokrývačov na strechy

Hlavné povinnostia zodpovednosti sú:
– obhliadka a príprava krovov
– príprava materiálov na pokrývanie
– samotné pokrývanie striech strešnou krytinou
– vizuálna kontrola kvality vykonanej práce a prípadné opravy

Práca je na holandskú zmluvu, pričom sa pracuje na dobú neurčitú hlavne počas pracovných dní – Pondelok – Piatok, cca 8 – 10 hodín, a v prípade potreby nadčasy

Ponúkaný plat netto:
550€ týždenne netto (vyplácané každý týždeň)

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
– stabilná práca na holandskú zmluvu
– dobré mzdové podmienky
– ubytovanie zabezpečené

Požiadavky na zamestnanca
– vyučený strechár, pokrývač s dlhodobou praxou
– anglický alebo nemecký jazyk na úrovni B1 (u jedného z partie 2)
– VP a vlastné auto aspoň u jedného z partie 2 pokrývačov
– flexibilita, adaptabilita, zmysel pre detail a ochota dlhodobo pracovať v Holandsku

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk   CV v nemeckom alebo anglickom jazyku s fotografiou, výučný list a prípadne referencie alebo vaše fotografie pri práci. Kontaktovať nás môžete aj na 0908 63 44 71

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk