Detail Pracovnej Ponuky

Práca na farme s koňmi (Dánsko)

Pozícia : pracovník v poľnohospodárstve
Miesto práce: Dánsko
Mzda: 10-12€
Ponuka pridaná: 2 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-12-02
Odvetvie: Poľnohospodárstvo

Miesto práce: Dánsko – okolie Kodane

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
Pre nášho dánskeho klienta – farmu s max 20 koňmi aktuálne hľadáme jedného pracovníka so vzťahom k práci na farme a praxou pri starostlivosti o kone a iné hospodárske zvieratá. Ide o manuálnu prácu, kde náplňou pracovnej činnosti bude jednak starostlivosť o kone a zvieratá, rôzne činnosti pri stavebných úpravách hospodárskych budov, prípadne pozemku a oplotenia. Taktiež je potrebná prax pri riadení traktorov (aj bez platného VP.) Pracuje sa 6 dní v týždni po 8 hodín denne.

Ponúkaný plat netto:  10 – 12€ / hodina v čistom (min. 2 000 € netto)

Zamestnávateľ ponúka:
– stabilná dlhodobá práca práca na dánsku zmluvu
– ubytovanie priamo na mieste kde sa pracuje

Požiadavky na zamestnanca
– prax s manuálnou prácou s koňmi
– komunikatívna úroveň AJ
– abstinent, nefajčiar
– vodičský preukaz sk B – nutný, skupina T (traktor) veľkou výhodou

Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené zamestnávateľom. Firemné auto k dispozícii pre prípadne nákupy potravín.

 Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: 0908 634 471
Email: info@inboxagency.sk