Detail Pracovnej Ponuky

Pracovník / čka v sklade (Nemecko)

Pozícia : Skladník
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 10,15€ / hod + príplatky
Ponuka pridaná: 12 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2020-11-30
Odvetvie: Doprava,špedícia a logistika
Žiadosti boli uzavreté

Miesto práce: Nemecko, blízko letiska Mníchov a Regensburg

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
V spolupráci s partnerskou nemeckou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta –veľkú logistickú spoločnosť do skladu  značkového textilu a obuvi (Puma a Adidas) pri Mníchove pracovníkov na skenovanie, triedenie a balenie  a vychystávanie tovaru. Práca je vhodná pre mužov aj ženy.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú pre nemeckú agentúru

Pracuje sa na 2 zmeny 5 dní v týždni  – zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň
Možnosti nadčasov a práce v sobotu

Ponúkaný plat brutto:
– 10,15€ na hodinu + 3 € nezdanený príplatok na deň  (cca 1300€ netto  – s nadčasmi až 1400 – 1500€)
– po dvoch týždňoch možnosť zálohy

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax vo výrobe alebo logistike
  • Ochota dlhodobo pracovať v Nemecku – a pracovať až do 10 hodín denne a aj soboty
  • Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka B1

Ubytovanie:Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca. Môžu byť 2-lôžkové izby a jednolôžkové izby. Dostupnosť jednolôžkových izieb je obmedzená. Všetky izby majú Wi-Fi pripojenie na internet. K dispozícii je posteľná bielizeň, vybavenie na varenie a pranie. Náklady na ubytovanie sú cca 300 – 400€ /  mesiac – sťahované z výplaty.

 Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu office@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Kontaktujte Monika Bujňáková ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Telefón: +421 948 355 540
Email: office@inboxagency.sk