Detail Pracovnej Ponuky

Pracovník skladu (Nemecko)

Pozícia : Balič
Miesto práce: Nemecko, Waldenburg
Mzda: od 11€/hod.
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Doprava,špedícia a logistika

V spolupráci s nemeckou zamestnávateľskou agentúrou aktuálne hľadáme 10 pomocníkov na prácu v sklade na pozíciu, ktorá zahŕňa balenie, prípravu objednávok a expedíciu. Pracuje sa na smeny: ranná smena: 5.30 – 14.15, poobedňajšia: 14.15 – 22.45, denná: 8.00 – 17.00 – 45 minút pauza pri každej smene

Ponúkaný plat:
11 € na hodinu brutto + hradené ubytovanie
12 € na hodinu + príplatok 20€ na deň pre pracovníka s VZV preukazom, ktorý používa aj VZV + hradené ubytovanie

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok minimálne do 20.12.2019

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti :
– Balenie a spracovanie objednávok do krabíc a fólie
– Ukladanie tovaru na palety
– Lepenie etikiet na balíky
– Príprava tovaru na expedíciu
– Čítanie a písanie všeobecne sa využíva pri práci

Iné výhody:
– nemecká pracovná zmluva v nadnárodnej spoločnosti
– ubytovanie zabezpečené pred príchodom do Nemecka  – a hradené zamestnávateľom

 Požiadavky na zamestnanca
– Nemecký jazyk – mierne pokročilá úroveň
– prax pri výrobe alebo balení
– tímová práca a spoľahlivosť
– Požaduje sa komunikatívnosť, pozitívny vzťah k práci, ochota pracovať nadčasy, prípadne vo večerných hodinách.

Informácie o výberovom konaní :
V prípade záujmu nám prosím zašlite Váš životopis v nemeckom jazyku s detailnými informáciami o vašej predchádzajúcej praxi a aktuálnou fotografiou na cv@inboxagency.sk . Váš profil bude preposlaný zamestnávateľovi a následne budete oboznámený/á s termín telefonického/skype pohovoru.

Napíšte nám aj dátum, kedy najskôr môžete vycestovať +  dobu, ktorú plánujete pôsobiť v zahraničí a váš aktuálny telefonický kontakt a preferovaný čas kedy Vás môžeme my, alebo priamo zahraničný zamestnávateľ kontaktovať

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk