Detail Pracovnej Ponuky

Procesný inžinier (Slovensko)

Pozícia : Procesný inžinier
Miesto práce: Slovensko, Lozorno
Mzda: od 1 300€
Ponuka pridaná: 1 týždeň pred
Dátum nástupu:
Odvetvie: Automotive

Miesto práce:  Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :

Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Procesného inžiniera pre prácu na západnom Slovensku. Jeho hlavnou úlohou je neustále zlepšovanie výrobných procesov vrámci oddelenia vstrekovania plastov, spolupráca s ostatnými oddeleniami na výrobe a optimalizácii výrobných procesov, zavádzanie zmien na základe vypracovaných analýz, zavádzanie  technických  zmien  a optimalizácií  výrobných  procesov (Poka-Yoke, Kaizen, Lean, VAVE)

 Popis pracovnej náplne:

–  neustále zlepšuje výrobné procesy v rámci oddelenia vstrekovania plastov, spolupracuje s ostatnými oddeleniami na vývoji a optimalizácii výrobných procesov, zavádza zmeny na základe vypracovaných analýz
– pripravuje cenove ponuky na stroje a zariadenia, modifikáciu strojných zariadení a prídavných zariadení
– komunikácia s oddelením údržby  – nástrojáreň
–  podporuje tím zákazníka v technických otázkach, rieši a objasňuje technické otázky zo strany zákazníka
–  zúčastňuje sa na pravidelných poradách, zodpovedá za koordináciu  a udržovanie nevyhnutnej dokumentácie v súlade s normami IATF16949, VDA, AIAG  (PFMEA, Pracovné postupy, Flowcharty, TPM, Procesné mapy a pod.)
–  zodpovednosť za dosahovanie výsledkov KPI
–  optimalizuje a štandardizuje výrobné procesy (zavádza POKA-YOKE, KAI-ZEN VAVE )
–  pravidelne podáva správy o stave zverených úloh svojmu nadriadenému
–  vykonáva podľa potreby i ďalšie práce podľa pokynov nadriadených v rámci druhu práce dohodnutého v pracovnej zmluve.
Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného – Senior Procesného inžiniera

Ponúkaný plat:  od 1300€ brutto – dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Požiadavky na uchádzača:
Vzdelanie: Stredoškolské/ Vysokoškolské

Skúsenosti: Min. 3 roky na podobnej pozícii

Osobnostné požiadavky:  komunikatívnosť, samostatnosť, schopnosť pracovať v tíme, kreativita, rozhodnosť, cieľavedomosť a zodpovednosť, schopnosťhľadať nové rezervy, ochota neustále sa zlepšovať

  • Znalosť problematiky vstrekovania plastov, materiálov, konštrukcie vstrekolisových strojov, a vstrekolisových nástrojov.
  • Znalosť možných chýb v procese a na produkte a zistenie príčin
  • Znalosť a porozumenie technickej a technologickej dokumentácie (2D výkresy, 3D modely)

Jazyky:  Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni – MUST

Ďalšie znalosti:  PC (MS Office), Auto CAD výhodou,  znalosť procesov kvality SPC, FMEA, APQP/PPAP, skúsenosť v oblasti projektového manažmentu výhodou
Iné: Vodičský preukaz  B

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk