Detail Pracovnej Ponuky

Programový manažér (Slovensko)

Pozícia : Programový mamažér
Miesto práce: Slovensko, Bratislavský kraj
Mzda: 3 500€
Ponuka pridaná: 3 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-12-09
Odvetvie: Automotive

Miesto práce:  Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :  Pre nášho klienta aktuálne hľadáme Programme Managera pre prácu na západnom Slovensku. Hlavnou zodpovednosťou na tejto pozícii je:

  • Riadiť rozsah a zavádzanie nových programov / projektov do portfólia produktov obchodnej obchodnej jednotky spoločnosti (CBU).
  • Riadiť rozsah a zavádzanie prebiehajúcich zmien (vedených zákazníkmi alebo firmou) k existujúcim programom / projektom v portfóliu produktov CBU.
  • Podporovať vyvíjať a implementovať nápady VA / VE na podporu požiadaviek firmy
  • Podporovať tím predaja a / alebo riadenia podniku v reakcii na nové obchodné akvizície RFQ a RFQ balíčky súvisiace s programami / projektmi.
  • „Vyvolávať filozofiu„ riadeného“ zavádzania zmien vo všetkých aspektoch organizácie spojených s riadením programov a projektov.
  • Viesť Cross Functional Team (CFT) počas životného cyklu zavedenia programu / projektu podľa GDLS / ProLink.
  • Vytvárať a pravidelne podávať správu o stave riadenia CFT a programov / projektov
  • Rozvíjať a riadiť zameranie programu / projektu na zákazníka, aby sa zabezpečilo, že pre produkty firmy budú v očiach zákazníka dosiahnuté úspešné uvedenie na trh.

Pracovné úlohy sa vykonávajú na základe požiadaviek priameho nadriadeného – Technical Assistant General Managera.

Pracovná náplň:
Základné zodpovednosti:

  • Je priamo zodpovedný za dodržiavanie postupov riadenia projektov a výstupov súvisiacich s GDLS / ProLink a inými vzájomne súvisiacimi systémami a procesmi.
  • Je priamo zodpovedný za úspešné spustenie (rozsah, čas, náklady a kvalitu) programu / projektu, ktorý zabezpečí dosiahnutie všetkých dohodnutých štandardov / štandardov spoločnosti:
    – Definovanie a riadenie rozsahu a požiadaviek programu (programov) / projektu (projektov).
    – Definovať, udržiavať a prispôsobovať načasovanie programov / projektov vo všetkých oblastiach tak, aby boli splnené kľúčové ciele medzníka.
    – finančný vývoj, odhlásenie a podávanie správ pre predajné ceny programov a projektov, investície do nástrojov, kapitálové investície, technický rozvoj a náklady na návrh,
    – Zabezpečiť, aby sa všetky aspekty programu a projektu udržiavali a rozvíjali s cieľom splniť minimálne požiadavky na kvalitu programu / projektu.
  • Zriadenie a vedenie cross-funkčných tímov (CFT) podľa potreby spĺňajúcich meniace sa požiadavky programov / projektov / projektov s plnou podporou a uznaním zainteresovaných strán v organizácii.

( Poznámka: CFT je multidisciplinárny medzifunkčný tím, ktorý zastupujú všetky oddelenia, ktoré sú povinné podporovať program / projektového manažéra a program / projekt.)

  • Riadiť, udržiavať a prispôsobovať CFT a programy a programy / projekty s cieľom zosúladiť, udržiavať a zlepšovať kľúčové základné ciele úspešného spustenia, tj rozsah, čas, náklady a kvalitu, spoločnosti. metriky.
  • Monitorovanie a riadenie zodpovednosti členov CFT v súvislosti s GDLS / ProLink, RASIC, kľúčovými prvkami a výstupmi vrátane správneho udržiavania centrálnej knižnice dôkazov o programoch / projektoch a výstupov v ProLink.
  • Plánovanie a vedenie pravidelných stretnutí CFT na zabezpečenie dostatočne podrobnej úrovne komunikácie.
  • Primárne medzifunkčné rozhranie pre zákazníka (zákazníkov) a firemného CFT (CFAC) s cieľom definovať plný rozsah programov / projektov / projektov vrátane:
    – Zriadenie a vypracovanie vyhlásenia o práci zákazníka / firmy – požiadavky – predpokladové dokumenty a dohody o programe / projektoch / projektoch so všetkými zúčastnenými stranami.
    – Podporuje a zabezpečuje všetky potrebné pravidelné medzifunkčné stretnutia s cieľom zabezpečiť dostatočne podrobnú úroveň komunikácie.
  • Riadiť, udržiavať a prispôsobovať celkové načasovanie programu / projektov a projektov firmy a rozpočty v spojení s kľúčovými zainteresovanými stranami a zákazníkmi / zákazníkmi oddelenia firmy s cieľom riadiť zmeny na podporu úspešného spustenia. Definovanie všetkých kľúčových míľnikov vrátane. ale bez obmedzenia na:
    – Časové rozvrhnutie a sign off firmy a zákazníckeho programu / životného cyklu projektu
    – Inžiniersky a vývojový vývoj, vč
    – navrhnutie zmrazenia, sign off a release
    – PDP príprava a sign off
    – Dátumy zostavenia (build dates) zákatník / firma
    – Dátumy požiadavky objednávky zákazníka
    – Príprava a sign off TAR a cash flow *
    – CAR príprava a sign off
    – Načasovanie nástrojov
    – Priprava nákupu a sign off

* Pozn.:Uistiť sa, či sú všetky sign off v súlade s pravidlami autorizácie IAC AC 107.

  • Vývoj, schvaľovanie, vykazovanie a monitorovanie programov predajných cien a nákladov, investícií do nástrojov (TAR a cash flow), kapitálových investícií (CAR), technického vývoja a dizajnu (PDP) v porovnaní so štandardnými metrikami spoločnosti alebo tak, ako sú stanovené v podnikaní. odhlásenie prípadu a ocenenie programu / projektu, podporované zodpovedným obchodným manažérom a kontrolórom projektu.
  • Riadi, udržiava a komunikuje oznamovanie stavu programov a projektov a požiadavky na sign off na podporu požadovanej kvality programu / projektu, vrátane:
    – Predseda pre pravidelné schôdze CFT a zápisnice zo schôdzí CFT
    – Mesačné preskúmania programov / projektov s príslušnými manažérskymi tímami
    – Recenzia brány GDLS Phase Management Gateway na kontrolu Eyes reviews
    – Odhlásenie kontroly brány správy fázy GDLS
    – Mesačná správa o prevádzke (MOR)
    – Načasovanie programu / projektu
    – Finančná správa o programe / projekte a cashflow
  • Zabezpečiť správne eskaláciu a podávanie správ o problémoch programu / projektu včas na príslušnú úroveň riadenia, aby sa dosiahlo úspešné riešenie

Ponúkaný plat:
– dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Požiadavky na uchádzača:
• Vysokoškolský titul v odbore Projektový a / alebo Programový manažment (prednostné) a / alebo Inžinierska a / alebo Obchodná administratíva alebo rovnocenná prax.

  • Získali profesionálnu úroveň akreditácie pre riadenie projektov / programov (úroveň IMPA úrovne C (minimálne) (alebo jej ekvivalent) s uznanou národnou / medzinárodnou organizáciou pre riadenie projektov.
  • Minimálne 5 rokov praxe v automotive priemysle, ideálne v programovom / projektovom riadení s vhodnou / značnou veľkosťou regionálnej alebo globálnej organizácie.
  • Ideálne s programami JLR alebo Ford a výrobkami IP a podlahovými konzolami
  • Dobré pracovné znalosti / porozumenie priemyselným normám a súvisiacim postupom vrátane:

APQP PPAP TS16949

  • Dostatočné verbálne a písomné jazykové zručnosti spojené s firmou a programovými / projektovými a prevádzkovými miestami.

anglický, nemecký, slovenský

  • Schopnosť efektívne komunikovať so všetkými úrovňami zákazníka a v rámci firmy
  • Prispôsobivosť miesta výkonu práce vrátane služobných ciest
  • Flexibilita pri zmene priorít v závislosti od meniacich sa požiadaviek na program / projekt

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu info@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Ing. Róbert Jopek +421 908 63 44 71

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: +421 908 634 471
Email: info@inboxagency.sk