Detail Pracovnej Ponuky

Sadrokartonista (Rakúsko)

Pozícia : Sadrokartonista
Miesto práce: Rakúsko
Mzda: cca 2500€ netto
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2020-07-27
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: Vorarlberg, Rakúsko (blízko hraníc s CH)

Termín nástupu: ihneď a následne počas roka 2020

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni (40 hodín, zväčša aj nadčasy)

Pracovná náplň :
Pre nášho dlhoročného klienta personálnu agentúru zamestnávajúcu odborníkov v stavebníctve a priemysle) sadrokartónistov na rôzne projekty, jednak na inštalácie na stavbách rodinných domov, komerčných objektov ale aj priemyselných budov ako sú obchodné centrá, spoločenské centrá atd.

Náplň práce :
– Príprava materiálu na projekt (profily konštrukcie, dosky, spojovacie materiály, finišovacie materiály…)
– Zameranie projektu
– Stavba nosných konštrukcií
– Osadzovanie sadrokartonových dosák
– Úprava a presadrovanie spojov, vybrusovanie
– Vizuálna kontrola vykonanej práce a následné opravy

Ponúkaný plat brutto: 14,68€ / hod brutto + diéty 41,40€ (nezdaňované)

 Požiadavky na zamestnanca

  • práca je vhodná pre technicky zdatných mužov s praxou na sadrokartonoch min 4 – 5 rokov
  • vyučený v stavebnom odbore – výhodou
  • je potrebné byť manuálne zručný pri montáži a vedieť čítať výkresovú dokumentáciu
  • komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
  • ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Ubytovanie a stravovanie:  Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom so snahou, aby bolo čo najbližšie k miestu práce za cca 13 – 15€. / deň

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím uašlite emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “SADROKARTONISTA RAKÚSKU”. Uchádzačov s nemeckým, jazykom budeme následne kontaktovať s pozvaním do ďalšieho kola výberového konania – na osobný, skype, alebo telefonický pohovor v nemeckom jazyk, či anglickom jazyku.

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk