Detail Pracovnej Ponuky

Stavbári potrubí (Česká republika)

Pozícia : Zvárač
Miesto práce: Česká republika
Mzda: 1 200€
Ponuka pridaná: 1 mesiac pred
Dátum nástupu: 2019-11-25
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Termín nástupu:  ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok

Pracovná náplň :
Pre nášho klienta nadnárodnú spoločnosť hľadáme operátorov a operátorov stavebných strojov, majstrov a zváračov na rôzne typy zvárania.

 Káblové a potrubné tímy pozostávajúce zo 4 osôb
– majster
– zvárač PE / pozemný pracovník
– 2 pozemní pracovníci so skúsenosťami s vykonávaním rôznych pozemných prác a všeobecných prác na stavbe potrubí.

Predáci / majstri:
– majster tímu 4 – 5 zamestnancov
– Spolupráca so svojím tímom
– Zodpovednosť za rôzne úlohy v rámci výstavby plynovodu, správa pre  projektového manažéra.

Zvárači:
– Zvárači s príslušnou praxou (minimálne 5 rokov) v poloautomatickom zváraní (Serimax / STT-CRC) na rúrkach.

Rúrkové štruktúry sa pripájajú od 1 palca do 56 palcov pomocou rôznych techník zvárania. Celé zváranie trubiek podlieha röntgenovým lúčom. Pracujete v teréne, zvyčajne nezávisle pod vedením vedúceho tímu alebo vedúcim stavby v spolupráci s ostatnými zváračmi. Rúry zvárate dohromady, podľa plánu a pravidiel platných pre daný zváraný materiál.

Vodič/strojník
Vodiči a operátori stavebných mechanizmov určených na vykonávanie výkopov, premiestňovanie sypkého materiálu na prípravu pod vedenia a ich zásypy, strojov na ukladanie potrubí do výkopov atď.

Neskôr títo zamestnanci budú vyslaný na rôzne projekty v rámci EÚ.

Ponúkaný plat brutto:
Zvárač – minimálne 1 200€ v závislosti od skúsenosti
Operátor – minimálne 1 000€ v závislosti od skúsenosti

Ubytovanie je hradené zamestnávateľom.

Požiadavky na zamestnanca
– Pracovné skúsenosti na podobnej pozícii aspoň 5 rokov
– osvedčenie o zodpovedajúcom vzdelaní alebo osvedčenie o predchádzajúcom zamestnávateľovi, kde ste vykonávali toto povolanie.
– Základná znalosť anglického jazyka

Informácie o výberovom konaní:
V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite Vaše CV emailom na cv@inboxagency.sk

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk