Detail Pracovnej Ponuky

Technik (technický manažér)

Pozícia : Technical manager
Miesto práce: Košice, Slovensko
Mzda: od 1200€ mesačne - dohodou
Ponuka pridaná: 2 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-09-02
Odvetvie: Strojárstvo

Miesto práce: Košice

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :
Našim klientom je spoločnosť zaoberajúca sa výrobou, výstavbou, montážou a údržbou technologických zariadení, liniek a strojov a tiež dodávkami a výstabou oceľových konštrukcií, nádrží, zásobníkov a potrubných systémov. Aktuálne pre túto spoločnosť hľadáme zamestnanca na pozíciu Technik / Technický manažér.

Pracovná náplň:
– príprava a koordinácia priebehu a realizácie projektov technologických strojných montáži
– rovoj vzťahov a aktívna komunikácia so zákazníkmi
– kontrola kvality a množstva vykonaných prác
– účasť na kontrolných dňoch

Ponúkaný plat:
– dohodou, bude upresnený počas výberového konania na základe vašej kvalifikácie a predchádzajúcich skúseností

Požiadavky na uchádzača:
– vzdelanie: stredoškolské alebo vysokoškolské technického smeru
– minimálne 2 roky praxe na obdobnej pozícii
– anglický jazyk na komunikatívnej úrovni, druhý jazyk výhodou
– technické zmýšľanie, praktickosť a komunikatívnosť
– AutoCad – základná znalosť
– Microsoft (Windows, Word, Excel, Outlook) – pokročilý používateľ

Iné výhody:
– školenia a odborné kurzy
– možnosť kariérneho rastu

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu info@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky na +421 908 63 44 71

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Robert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Robert Jopek
Telefón: +421 908 63 44 71
Email: info@inboxagency.sk