Detail Pracovnej Ponuky

Technológ vstrekovania-Lozorno (Slovensko)

Pozícia : Tchnológ
Miesto práce: Lozorno, Slovensko
Mzda: 1200€-1500€
Ponuka pridaná: 4 mesiace pred
Dátum nástupu: 2020-03-23
Odvetvie: Automotive
Žiadosti boli uzavreté

Miesto práce: Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :
Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme viacerých zamestnancov na pozíciu Technológ vstrekovania plastov na vstrekolisoch. Ide o vstrekovanie plastov (NIE PENA). Pracuje sa v 3 smennej prevádzke.

Pracovná náplň:
– vedenie a koordinácia meničov foriem
– zodpovednosť za výber a spúšťanie programov na 3 osých robotoch Sepro, Cransmafra
– vizuálna kontrola foriem, vstrekolisov a výroby
– čítať štítky a výkresovú dokumentáciu a identifikovať náhradné diely (aj v angličtine)
– pracovať v troj – štvorsmennej prevádzke

Ponúkaný plat brutto:
1200 – 1500 EUR
– bude upresnené na osobnom pohovore s ohľadom na vašu kvalifikáciu a skúsenosti
– 10% prémie + prislúchajúce zákonné príplatky (smeny, nočné)…

Iné výhody:
– práca priamo do kmeňového stavu,
– zabezpečená doprava z rôznych smerov Bratislavy a Záhoria,
– zabezpečené ubytovanie
– 5 dní dovolenky nad rámec zákona,
– príplatky za poobedné smeny nad rámec zákona,
– práca v sviatok 150% prípatok,
– príspevok do tretieho piliera

Požiadavky na uchádzača:
– predchádzajúca prax na obdobnej pozícii– ochota pracovať na smeny
– základy práce s PC
– základy AJ (schopnosť čítať informácie na štítkoch…)
– hľadáme zodpovedných a skúsených ľudí, ktorí plánujú zostať pracovať dlhodobo

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu cv@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Veronika Oroszová +421 948 033 511

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk