Detail Pracovnej Ponuky

Údržbár – Handyman (Holandsko)

Pozícia : Údržbár
Miesto práce: Holandsko
Mzda: 500€ /týždeň netto
Ponuka pridaná: 2 týždne pred
Dátum nástupu: 2019-09-30
Odvetvie: Stavebníctvo a reality

Miesto práce: stredné a východné Holandsko

Termín nástupu: ihneď

Druh pomeru a dĺžka kontraktu: plný úväzok na 5 dní v týždni (36 hodín)

Pracovná náplň :

Pre nášho klienta v Holandsku (personálna agentúra) hľadáme údržbárov. Náplňou práce je chodiť ku klientom domov a robiť potrebné drobné údržbárske práce (8-10 projektov denne).

Ráno o 8.00 je stretnutie na firme, kde každý dostane plán na danný deň. Je potrebná komunikatívna znalosť anglického jazyka u každého zamestnanca, kedže sa robí samostatne.

Po 2-3 mesiacoch dostane každý vlastné auto aj náradie. Taktiež dostanete tréningový program.

Pri obojstrannej spokojnosti vám zamestnávatel zabezpečí kurz holandského jazyka, kde váš doplatok bude max. 100€.

 Ponúkaný plat netto: 500€ za týždeň v čistom +  ubytovanie zadarmo

 Požiadavky na zamestnanca

  • Práca je vhodná pre zručných chlapov, ktorí vedia urobiť rôzne malé opravy v domácnosti
  • dobrá úroveň anglického jazyka – B1
  • komunikatívnosť
  • ochota dlhodobo pracovať v zahraničí
  • vodičský preukaz sk B

Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené a hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite vaše CV v anglickom jazyku emailom na cv@inboxagency.sk. Do predmetu mailu napíšte “ÚDRŽBÁR V HOLANDSKU”. Kontaktovať nás môžete aj na tel.čísle 0948 033 511

Reagujte na túto ponuku, napíšte na cv@inboxagency.sk

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: +421 948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk