Detail Pracovnej Ponuky

Viazač kníh (Nemecko)

Pozícia : Viazač kníh
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 2170€ / mes netto
Ponuka pridaná: 2 mesiace pred
Dátum nástupu: 2020-07-27
Odvetvie: Výroba

Miesto práce: Nemecko, 91236 Alfeld
Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :
V spolupráci s partnerskou nemeckou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta –tlačiarenskú firmu operátora na viazanie kníh v tlačiarenskej výrobe.

Obsluha strojov v oblasti dokončovania tlače, lepenia, zberu, skladania, strihacieho stroja atď.

Je potrebné aby ste mali  komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka – úroveň B1 cca 2,5* z 5*.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer na dobu neurčitú pre nemeckú agentúru
Pracuje sa 5 dní v týždni  – zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň
Môže byť požadovaná práca na zmeny aj nadčasová práca.

Ponúkaný plat brutto:
11,00 € na hodinu + 40€ nezdanený príplatok na deň
( cca 2.170€ netto na mesiac za 168 hodín)

Požiadavky na zamestnanca

  • Prax na tlačiarenských, viazačských zariadeniach
  • Ochota dlhodobo pracovať v Nemecku
  • Samostatná práca na pridelených úlohách
  • Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka B1

Ubytovanie a stravovanie:  Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca.

Informácie o výberovom konaní: V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu office@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Upload your CV/resume or any other relevant file. Max. file size: 96 MB.

Kontaktujte Monika Bujňáková ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Telefón: +421 948 355 540
Email: office@inboxagency.sk