Detail Pracovnej Ponuky

Vodič – kuriér – doručovateľ (Nemecko)

Pozícia : Kuriér Vodič
Miesto práce: Nemecko
Mzda: 13,50€ / h brutto (cca 1800€ netto)
Ponuka pridaná: 10 mesiacov pred
Dátum nástupu: 2024-07-31
Odvetvie: Doprava,špedícia a logistika

Ide o pracovnú ponuku, ktoru obsadzujeme v spolupráci s našou preverenou partnerskou spoločnosťou v Nemecku.

Práca je ponúkaná aktuálne v dvoch mestách Mníchov a Norimberg.

Náplňou práce je:
– Preberanie, nakladanie a zoraďovanie balíkových zásielok podľa špecifikácií
– Doručovanie balíkov na danú adresu
– Scanovanie zásielok počas nakladania a doručovania
– Vrátenie nedoručených zásielok

Pracuje sa zvyčajne 8 hodín denne 5 dní v týždni v čase medzi 7:00 a 17:00. V prípade príležitostnej práce nadčas alebo práce v sobotu, nadčasové hodiny sú platené.

Ponúkaná mzda je:
Brutto hodinová nástupná mzda je 13,50€ na hodinu. Čistá mzda je cca 1800€ mesačne za základné hodiny + máte hradené ubytovanie.

Termíny nástupov sú:
23.10.2023 – príchod 22.10.2023
30.10.2023 – príchod 29.10.2023

Zamestnanecké výhody, benefity
– ubytovanie zabezpečené a platené zamestnávateľom (zdieľané ubytovanie)
– zamestnanie v stabilnej a spoľahlivej nemeckej firme
– možnosť dlhodobého zamestnania
– práca je na nemeckú pracovnú zmluvu

Požiadavky na zamestnanca sú následovné:
– dobrý vodič s VP skupiny B
– odolnosť voči stresu
– komunikatívnosť, presnosť dochvíľnosť
– schopnosť pracovať s jednoduchým skenovacím prístrojom
– nemecký alebo anglický jazyk na úrovni B1 (min A2)

Informácie o výberovom konaní
V prípade záujmu o danú pozíciu nám prosím pošlite CV v nemeckom alebo anglickom jazyku mailom na adresu info@inboxagency.sk spolu s Vašou fotografiou a kópiou VP. Do mailu so životopisom nám prosím odpovedzte na následovné otázky:

  1. Máte vlastné auto?
  2. Máte VP skupiny B?
  3. Kedy môžete pricestovať do Nemecka?
  4. Chcete pracovať v Mníchove alebo Norimbergu?
  5. Potrebujete ubytovanie?

Reagujte na túto ponuku, napíšte na info@inboxagency.sk

Kontaktujte Ing. Róbert Jopek ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Ing. Róbert Jopek
Telefón: +421908634471
Email: info@inboxagency.sk