Detail Pracovnej Ponuky

Vodič VZV v automotive – Lozorno (Slovensko)

Pozícia : Vodič VZV
Miesto práce: Lozorno, Slovensko
Mzda: 900€
Ponuka pridaná: 4 mesiace pred
Dátum nástupu: 2020-03-23
Odvetvie: Automotive
Žiadosti boli uzavreté

Miesto práce: Lozorno, Záhorie, Bratislavský región

Termín nástupu: ihneď

Druh pracovného pomeru: plný úväzok

Všeobecné informácie :

Pre klienta v Lozorne, spoločnosť zaoberajúcu sa výrobou komponentov pre automobilový priemysel aktuálne hľadáme viacerých zamestnancov na pozíciu vodič VZV v sklade ale aj výrobnej hale spoločnosti. Pracuje sa v 3 smennej prevádzke.

Pracovná náplň:

– vyskladňovanie a naskladňovanie tovaru

– zásobovanie montážnych liniek materiálom

– vykonávanie základnej údržby zvereného vozidla

– práca na 2-3 zmeny

Ponúkaný plat brutto:
– od 900€ na mesiac brutto a následne ku mzde aj:

– hodinový príplatok za Triedu ( A,B,C,D,E)

– príplatky nad rámec zákona za prácu v poobednej a v nočnej zmene

– príplatky za špeciálne činnosti

– možnosť práce nadčas

Požiadavky na uchádzača:
– preukaz vodiča VZV + prax na VZV

– komunikatívnosť, schopnosť zvládať konfliktné situácie, presnosť a dôslednosť

– ochota pracovať na 2 – 3 smeny, podľa potreby zamestnávateľa

– hľadáme zodpovedných a skúsených ľudí, ktorí plánujú zostať pracovať dlhodobo

Informácie o výberovom konaní:

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV na adresu cv@inboxagency.sk alebo nás kontaktujte telefonicky našu kontaktnú osobu: Veronika Oroszová +421 948 033 511

Kontaktujte Veronika Oroszová ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Veronika Oroszová
Telefón: 0948 033 511
Email: cv@inboxagency.sk