Detail Pracovnej Ponuky

Zvárači MIG/MAG (Rakúsko)

Pozícia : Zvárač
Miesto práce: Rakúsko, Ried im Innkreis
Mzda: 2 480€
Ponuka pridaná: 1 týždeň pred
Dátum nástupu: 2019-12-09
Odvetvie: Strojárstvo

Miesto práce: Ried im Innkreis, Rakúsko

Termín nástupu: ihneď

Pracovná náplň :

V spolupráci s partnerskou rakúskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu v meste Ried im Innkreis zváračov na zváranie v strojárskom priemysle. Ide o zváranie metódou MIG/MAG, obsluha zváracieho robota, vykonávanie týchto zváračských prác podľa výkresov a inštrukcií zamestnávateľa, a následné testovanie zvarov. Je potrebné aby ste mali  komunikatívnu úroveň nemeckého jazyka – úroveň A2 – B1.

Druh prac. pomeru a dĺžka kontraktu:
Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer pre rakúsku agentúru – neskôr možný prestup priamo pod firmu.

Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) – zvyčajná pracovná doba je 38,5 hod na týždeň

 Ponúkaný plat brutto:
1964,71€ – 2205,18€ mesačne brutto bez diét (čo v čistom vrátane diét vyjde na 2360€ – 2480€

 Požiadavky na zamestnanca

  • Prax ako zvárač MIG/MAG – aspoň 3 – 4 roky
  • Platný zváračský certifikát
  • Schopnosť pracovať samostatne
  • Čítanie a práca podľa technických výkresov je vyžadované
  • Komunikatívna úroveň nemeckého jazyka A2 – B1
  • Ochota pracovať na 2 smeny
  • VP a automobil

Ubytovanie:  Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom do 450 € na mesiac na osobu.

Reagujte na túto ponuku, napíšte na office@inboxagency.sk

Kontaktujte Monika Bujňáková ohľadom tejto ponuky

Kontaktná osoba: Monika Bujňáková
Telefón: 0948 355 540
Email: office@inboxagency.sk